U13/7th Grade (Dorsey)
U9/3rd Grade

#

U10/4th Grade (Vaccaro)

​#

Name

Ryan Cohen

Ronald Richardson

James McCarthy

Michael Belcher

Brayden Klein

Arjun Tschand

John Ptaszek

Drew Lener

Jake Czwakiel

Steven Scimone

Damian Carroll

Cade Jacobs

Evan Keane

Dylan Kofman

 

 

 

Town

Marlboro

Eatontown

Marlboro

Colts Neck

Marlboro

Marlboro

Wall

Marlboro

Middletown

Marlboro

W Long Branch

Marlboro

Fair Haven

Marlboro

 

U10/4th Grade (Haney)

#

Name

Connor Haney

Sam Surdez

Nicholas Williams

Ryan Jaspan

Alec Montana

Leo Passalaqua

James Curley

Charlie Ryan

Alex Garguilo

Sean Saxton

Colin Earnest

 

Town

Middletown

Colts Neck

Ocean

Wall

Middletown

Rumson

Tinton Falls

Rumson

Hazlet

Tinton Falls

Howell

U12/6th Grade

#

Name

Chris Kessler

Nasir Collins

Richie Lee

John Strailey

Hank Hyduke

Rakim Cooper

Owen McLaughlin

Matthew Keegan

Xander Gadson

Matthew Shaw

Xavier Chisolm

Bryson Byrd

Cyril Arvanitis

 

 

Town

Oceanport

Neptune

Colts Neck

Holmdel

Fair Haven

Neptune

Rumson

Shrewsbury

Neptune

Ocean

Neptune

Neptune

Ocean

U11/5th Grade (Korellis)

#

Name

Andrew Buck

Donovan Sumney

Noah Knauff

Mateo Andrews

Brandon Ligon

Tyler Douglas

Colin Torres

Will Surdez

Matthew Eisenberg

Rajahn Cooper

James Hanley

Malachi Harris

 

Town

Tinton Falls

Ocean

Jackson

Neptune

Tinton Falls

Ocean

Tinton Falls

Colts Neck

Wall

Neptune

Holmdel

Freehold

Name

Brian Tobin

Bobby Williams

Michael Cardaci

Dylan Cupo

Zach Emery

Patrick Murray

Anthony DiDario

Colin Ackerman

Thomas Keegan

Dylan Ryder

 

Town

Little Silver

Ocean

Holmdel

Little Silver

Ocean

Little Silver

Ocean

Wall

Shrewsbury

Spring Lake

 

U13/7th Grade (Fagan)

#

Name

Sam Fagan

Zach Orrico

Luke Albrecht

Shane Leddy

Michael White

James Moore

Sean Farrell

Alex Brown

Owen McPaul

Everett Cheavers

Town

Wall

Manalapan

Middletown

Spring Lake

Spring Lake

Trenton

Point Pleasant

Brooklyn NY

Wall

Neptune

U14/8th Grade (Goldstein)

#

#

Name

Alex Ratner

Ryan Knorr

Ryan Szatkowski

Jack Savare

Sam Murphy

James Rapley

John Buekers

Luca Ventricelli

 

Town

Marlboro

Manalapan

Manalapan

Ocean

Millstone

Marlboro

Matawan

Sayreville

U11/5th Grade (Bazaz)

#

Name

Brendan Laughlin

Brian Farrell

Lucas McEvoy

Kyle Desai

Donovan Cottrell

Matthew Porazzo

Eric Crossley

Ronald Richardson

Donovan Hughes

Jake Bauer

Liam Gajewski

Quinn Peters

Shane Giamo

Town​

Shrewsbury

Point Pleasant

Marlboro

Tinton Falls

Allentown

Jackson

Tinton Falls

Eatontown

W Long Branch

Tinton Falls

W Long Branch

Wall

Wall

 

Name

Kevin Frawley

Justin Buck

William Fahey

Sean Harris

Sean Najdzinowicz

Devin Hasan

Jack Dufficy

Bryce Belcher

Keegan Hertel

Gavin Marlin

James Sobieski

JJ Santulli

Isiah Frisch

 

Town

Middletown

Tinton Falls

Middletown

Freehold

Tinton Falls

Neptune

Tinton Falls

Colts Neck

Brielle

Eatontown

Wall

Colts Neck

Ocean

U14/8th Grade (Wilcox)

#

Name

Blake Kirkland

Cooper Vogel

Drew Valentino

Sebastian Carroll

Jackson Wilcox

Carson Friedman

Douglas Chan

Derek Chan

AJ DiSimone

Kevin Caswell

Quintin Calabrese

Brandon Cifone

 

 

 

Town

Marlboro

Howell

Little Silver

Shrewsbury

Little Silver

Marlboro

Holmdel

Holmdel

Marlboro

Spring Lake

Wall

Marlboro

 

#

Name

Alexa Prus

Madison Fagan

Naleh Tinsley

Nyasia Mayes

Victoria Palladino

Sophie Yevchak

Nikki Russo

Olivia Cerbo

Layla Laws

Christina Whitehead

 

 

Town

Colts Neck

Wall

Asbury Park

Wall

Middletown

Neptune

Wall

Middletown

Pine Beach

Freehold

8th Grade Girls
U15/9th Grade ELITE

#

Name

Alexander Rice

Jack Petit

Blake Arlington

Xander Korolik

Ian O'Connor

Brad McCabe

Marc Dennis

Zac Rafano

Jackson McCarthy

Brendan Kelly

High School

St Anthony's

St Peters Prep

Ocean

Wall

Rumson-Fair Haven

Manasquan

Long Branch

South River

Rumson-Fair Haven

St Anthony's

 

U16/10th Grade ELITE

Name

Kenny Jones

Kyle Cardaci

Jayvon Jackson

Jared Kimbrough

Alexander Rice

Caleb Fields

Izz Jerome

Jonathan Azaroh

Darius Kinnel

Robert Miller

Caesar Silvestro

 

#

High School

Mater Dei

Holmdel

St Mary's (Eliz)

Neptune

St Anthony's

Wildwood Catholic

St Anthony's

Ewing

St Joe's (Philly)

Union Catholic

Ridgewood

U17/11th Grade ELITE

High School

Xaverian (NY)

Rutgers Prep

Bloomfield Tech

Pennsgrove

Hunterdon Central

Fordham Prep (NY)

Combine Academy

Loomis Chaffee (CT)

Seton Hall Prep

Academy New Church

Wildwood Catholic

Name

Jake Needleman

Ramiir Dixon Conover

Zach Bruno

Rajee Muhammed

Jordan Gaitley

Daniel Weiss

Kyle Bradshaw

Devin Clyburn

Austin Williams

Markus Stevenson

Trey Smith

 

#

© Copyright 2013

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now