2019 ROSTERS

9U/10U GOLDSTEIN

COACH - Ira Goldstein

 

Ahmad Rogers (Neptune)

Anthony Serini (Holmdel)

Saleem Johnson (Little Egg Harbor)

Jake Mattes (Middletown)

Jayden Guerrero (Neptune)

Josiah Lloyd (Toms River)

Mike Barrett (Middletown)

Kamar Parker (Neptune)

Jaden Austin (Neptune)

Dominic Venezia (Middletown)

Frank Haugh (Lincroft)

Marcus Camoosa (Middletown)

Max Gormley (Middletown)

12U 6th Grade BUCK

COACH - Phil Buck

Mateo Bare (Hazlet)

Justin Buck (Tinton Falls)

Jamir McNeil (Middle Twp)

Keegan Hertel (Brielle)

Devan Hasan (Neptune)

Quinn Kelly (Little Silver)

Sean Hillers (Middletown)

Brandon Grossman (Wall)

Patrick Frost (Spring Lake)

Matt Smith (Rumson)

Luke Waffle (Middletown)

14U 8th Grade DILLER

COACH - Chris Diller

Justin Guccione (Hazlet)

Billy Tigar (Hazlet)

Jack O'Leary (Hazlet)

Matt Agar (Hazlet)

Jack Coleman (Hazlet)

Lucas LaVilla (Hazlet)

Nick Venticinque (Hazlet)

Owen Wafle (Middletown)

Michael Diller (Hazlet)

Joey Esposito (Tinton Falls)

14U 8th Grade STALLWORTH

COACH - Randall Stallworth

 

Jaiden McDonald (Scotch Plains)

AJ Schwartz (Marlboro)
Anthony banks (Neptune)
Zack Meeks (Ocean)
Jackson Hyman (Little Silver)
Andrew Buck (Tinton Falls)
Trent Toole (Manasquan)
Anthony Rahner (Old Bridge)
Jermaine Mcneil (Middle Twp)
Dylan Csik (Middletown)
Will Bradley (Manasquan)
Shayne Hargrove (Linden)

15U 9th Grade ELITE

COACH - Rich Weise

                 Joe Stein Sr

Brian Herbert (Robbinsville)

Alex Brown (St Peters Prep)

Justin Soranno (Central Regional)

Ryan Curry (Montgomery)

Dante Weise (Allentown)

Nate Williams (Saint John Vianney)

Jack Siedler (Marlboro)

Luke Braaten (Brick Memorial)

 

16U 10th Grade TALBOT

COACH - Matt Talbot

Quacier Cuebas (JP Stevens)
Joey Palladino (Marlboro)
Lewensky Astrel (Elizabeth)
Justin Perloff (Marlboro)
Jayden Walsh (Perkiemon)
Sean Slusak (Jackson memorial)
Zack Linkletter (Red Bank Catholic)
Kareem Walker (Monmouth Reg)
Michael Cartucci (Immaculata)

Matthew Piperno (Colts Neck)

 

17U 11th Grade ELITE

COACH - Ryan Finch

                Jimmy Woods


Admad Robinson (Roselle Catholic)

Justin Archer (Trinity Pawling)
Alex Ratner (Marlboro)

Zayon Marsh (Bishop Ahr)
Luke Kolaja (Blair)
Mikey Ramos (Taft School)

Nick Boyd (Bosco Institute)

Phil Brown (St Marys Elizabeth)

11U 5th Grade SAVAGE

COACH - James Savage

 

Ahmir Wiggins (Tinton Falls)
Ryan Taylor (Ocean)
Shaan Nayar (Marlboro)
James Hankowski (Lincroft)
Jeevan Saini (Marlboro)
Austin Braaten (Brick)
Shane Braaten (Brick)
Lucas Shaw (Manalapan)
Charlie Messano (Little Silver)
Aidan Saint Louis (Ocean)

12U 6th Grade SIMBOLI

COACH - Justin Simboli

Will Higgs (Middletown)

Richard Wallace (Tinton Falls)

Brian Tassey (Freehold)

Daxx Corniero (Holmdel)

Kevin Pharo (Eatontown)

Quinn Niesz (Red Bank)

Jake Lukko (Scotch Plains)

Joseph Curreri (Holmdel)

Cameron Reynolds (Manasquan)

Michael Falconite (Lincroft)

Frankie Serini (Holmdel)

Anthony Venezia (Middletown)

14U 8th Grade GREY

COACH - Steve Bazaz

Matt Eisenberg (Wall)

Lucas Mcevoy (Marlboro)

Anthony Biondillo (Colts Neck)

Jax Ross (Highlands)

Nick Escalona (Howell)

Daniel Sprake (Middletown)

James Pyndus (Fair Haven)

Jack Mocik (Middletown)

Joe Deblasio (Middletown)

Colin Haluska (Aberdeen)

Maxwell McDaniel (Howell)

Kyle Desai (Tinton Falls)

15U 9th Grade BARTNER

COACH - Craig Bartner

Michael Anderson (Robbinsville)

Neil Kwiunski (Toms River South)

Logan Hamm (St Augustines)

Dwight Matthews (Shawnee)

Colton Macglashlan (Pt Boro)

Aiden Kennedy (Bordentown)

Jake Green (Cherry HIll East)

Colin Zulla (Pt Boro)

Michael Cerreto (Manalapan)

16U 10th Grade DONNELLY

COACH - Mark Donnelly

              

Morgan Fahy (St Rose)

Joey Fiumfreddo (Msgr Farrell)

Trevor Donnelly (St Rose)

Ruben Reyes (Colonia)

Sean Foley (Allentown)

Joshua Grubb (Old Bridge)

Frank Dinatale (Manasquan)

Peter Gamba (Old Bridge)

Everett Cheevers (Neptune)

16U 10th Grade STEIN 

COACH - Joe Stein Jr

                Jason Griffin

Elijah Barlow (Union Catholic)
Freddie Young Jr (Trenton Catholic)
Brian Johansson (Hunterdon Central)
Michael White (CBA)
Luke Albrecht (Middletown South)
Chris Rubayo (Montgomery)
Joe Carroll (Don Bosco Prep)
Dajer Muldrow (Snyder)
Will Parisi (Don Bosco Prep)

Sam Fagan (Neptune)

17U 11th Grade SELECT

COACH - Evan Elberg

 

Ryan Savoy (Lakewood)

Najae Hallenbeck (TR North)

Tre Dinkins (Cardinal O'Hara PA)
Quinn Calabrese (Wall)
James Anderson (Middletown South)
Andy Christos (Vermont Academy)
Gerard Nicholson (St Joseph’s NY)

Daeshawn Emmanuel (TBD)

Xavier Pina (Peddie)

Marquail Hardiman (Covenant Prep)

                

11U 5th Grade RATIGAN

COACH - Tim Ratigan

Kyle Wise (Morganville)

Sujay Sesha (Marlboro)

Michael Hede (Marlboro)

Caiden Seitz (Eatontown)

Ethan McCallister (Little Silver)

Nicholas Cannizaro (Middletown)

John Demonte (Middletown)

Luca Tarantini (Middletown)

Joey Petriello (Manalapan)

Dillon Younger (Colts Neck)

Chris Calabrese (Fair Haven)

13U 7th Grade CRUZ

COACH - Christian Cruz

Dan Cassidy (Middletown)

Zack Jandersit (Freehold)
Dylan Kielb (Little Silver)
Oliver Collier (Linden)
Saliou Diokhane (Staten Island, NY)
Brandon Norero (Old Bridge)
Evan Dukes (Staten Island, NY)
Jimmy Elliott (Middletown)
Davin Lekperic (Staten Island, NY)

 

14U 8th Grade BLACK

COACH - Steve Bazaz

Jack Detlinger (Manasquan)

Andrew Veith (Middletown)

Mac Colantino (Middletown)

Nick Valentino (Little Silver)

Donovan Cottrell (Allentown)

Colin Torres (Tinton Falls)

Quinn Peters (Wall)

Joe White (Spring Lake)

Jake Bauer (Tinton Falls)

Eric Crossley (Tinton Falls)

Sohan Eleti (Marlboro)

15U 9th Grade WEISS

COACH - Hank Weiss

 

Christian Flores (Point Beach)
Vincent Spatola (Marlboro)
Troy Dey (Saint John Vianney)
Jay Ratner (Marlboro)
Zachary Lugo (Manalapan)
Zack Molod (Marlboro)
Shaun Alverado (CBA)
Tommy Giannone (Midd North)
Greg Ship (Marlboro)
Omar Calderon (Marlboro)

16U 10th Grade ROTANDO

COACH - Michael Rotando

 

 

Jaden Oldjohn (Trenton Catholic)

Raul Lugo (Scotch Plains)

Richie Lee (Colts Neck)

Christian Piesch (Scotch Plains)

Stephen Circcarone (Colts Neck)

Joe Lardaro (Freehold Twp)

Matt Prezkop (Montgomery)

Dontra Whitaker (Atlantic City)

Ryan Smith (Robbinsville)

Jayden Jones (Atlantic City)

17U 11th Grade VOGEL

COACH - Justin Vogel

 

Sean Young (Neptune)

Anthony Corbo (Depaul Catholic)

Drew Valentino (Red Bank Regional)

Cooper Vogel (Howell)

Bobby Pirie (Middletown South)

John O'Reilly (Depaul Catholic)

Ryan Knorr (Manalapan)

Brien Dunphy (Calvary Christian)

Nick Stewart (Don Bosco Prep)

Michael Dabas (Middletown South)

© Copyright 2013

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now