2018 Rosters

9U 3rd Grade Vaccaro
Coach - John Vaccaro

Josiah Henderson- MIDDLETOWN
Maddox Paulin- OCEANPORT
Zion Bennett- LAWRENCE
Dylan Reynolds- MANASQUAN
Marius Rossi- WALL
Gavin Biasi- TINTON FALLS
Donovan Buist- WALL

David Buley- MIDDLETOWN
Finnbar Dufficy- TINTON FALLS
Jevin Mack- BRICK
Will Galligan- SHREWSBURY

11U 5th Grade - Buck
Coach - Phil Buck

 

 

 

 

 

Kevin Frawley- MIDDLETOWN
Justin Buck- TINTON FALLS
Gavin Marlin- EATONTOWN
Jamir McNeil- CAPE MAY
Devin Hasan- NEPTUNE
Sean Najdzinowicz- TINTON FALLS
Keegan Hertel- BRIELLE
William Fahey- MIDDLETOWN

Colin Byrnes- MIDDLETOWN

Connor McGee- SHREWSBURY
Jack Dufficy- TINTON FALLS

 

10U 4th Grade Savage
Coach - James Savage

 

 

 

Maddux Baseman - BRIELLE

Charlie Messano - LITTLE SILVER

Ryan Taylor - OCEAN

Ahmir Wiggins - TINTON FALLS

Karsten Wittenhurt - BRIELLE

Jake Stone - MARLBORO

Jeevan Saini - MARLBORO

Xzavier Holley - TINTON FALLS

Vincent Niesz - RED BANK

Caiden Seitz - EATONTOWN

Tamir Rex - ATLANTIC CITY

Neil Mathur- HOLMDEL

11U 5th Grade Simboli
Coach - Justin Simboli

Giacomo Guardavaccaro- HOLMDEL
Constantine Marioulis- MIDDLETOWN
Quinn Niesz- RED BANK
TJ Walther- BRIELLE
George Collins- LINCROFT
Cameron Reynolds- MANASQUAN
Ryan Aldi- BRIELLE
Isiah Frisch- OCEAN
Rich Wallace- TINTON FALLS
Arthur Tambaro- FAIR HAVEN
Kevin Pharo- EATONTOWN
Jayden Elijah - MATAWAN
12U 6th Grade - Reed
Coach - Kevin Reed
Coach - Jim Keane

 

 

 

Evan Keane- FAIR HAVEN
Chris Reed- WOODBRIDGE
Alex Massung- WEST ORANGE
Brayden Klein- MARLBORO
Andrew Fiumefreddo- FAIR HAVEN
Gus McCarthy- FAIR HAVEN
Mathew Cassidy- MARLBORO
John Cooke- SHREWSBURY

Jameson Ackerman- SHREWSBURY

DJ Orloff- HOWELL

13U 7th Grade Grey
Coach - Steve Bazaz

 

 

 

 

 

Cole Cashion - RUMSON

Nicholas Escalona - HOWELL

Will Rehder - FAIR HAVEN

Connor Dowd - MIDDLETOWN

Aydan Lindie - LITTLE SILVER

Noah Lazarescu - RUMSON

Jackson Munt - FAIR HAVEN

Maxwell McDaniel - HOWELL

Matthew Eisenberg - WALL

Marco Gangemi - RUMSON

Luke Mikolajczyk - FAIR HAVEN

Tucker Reid - RUMSON

13U 7th Grade Black
Coach - Steve Bazaz

Rajahn Cooper - TINTON FALLS

Brian Farrell - POINT PLEASANT

Anthony Biondolillo - COLTS NECK

Jackson Ross - HIGHLANDS

Lucas McEvoy - MARLBORO

Colin Torres - TINTON FALLS

Quinn Peters - WALL

Joe DeBlasio - MIDDLETOWN

Eric Crossley - TINTON FALLS

Brendan Laughlin - SHREWSBURY

Joseph White - SPRING LAKE

Jake Bauer - TINTON FALLS

13U 7th Grade Iasparro
Coach - Mike Iasparro

 

 

 

Trent Toole -MANASQUAN

Will Surdez - COLTS NECK

Zach Meeks - OCEAN

Drew Buck - TINTON FALLS

Luke Iasparro - MIDDLETOWN

Will Bradley - MANASQUAN

Aaron Goldstein - STATEN ISLAND

Andrew Veith - MIDDLETOWN

Tyler Douglas - OCEAN

Jermaine McNeil - CAPE MAY

14U 8th Grade Weiss
Coach - Hank Weiss

 

 

 

Owen West - POINT PLEASANT
Cole Vernaci- MILLSTONE
Christian Flores- BRICK
Jeremiah Robles- KEANSBURG
Greg Ship- MARLBORO
Hayden Kelly- LITTLE SILVER
Zachary Lugo- MANALAPAN
Thomas Keegan- SHREWSBURY
Austin Straley- HOLMDEL
Dak Gregory- POINT PLEASANT

14U 8th Grade Rotando
Coach - Mike Rotando
Coach - Ralph Rotando

Nate Williams - OLD BRIDGE

Cole Evans - MARLBORO

Luke Braaten- BRICK

Shane Huggard - VOORHEES

Connor Howard - MANALAPAN
Omar Calderon - MARLBORO
Cade Chrebet - COLTS NECK

Jack Seidler - MARLBORO
15U 9th Grade Donnelly
Coach - Mark Donnelly

 

 

 

 

 

Richie Lee - COLTS NECK

Rakim Cooper - MATER DEI

Sean Farrell - MONSIGNOR DONOVAN

Trevor Donnelly - ST ROSE

Steven Ciccarone - COLTS NECK

Sean Slusak - JACKSON MEMORIAL

Chris Kessler - SHORE REGIONAL
Morgan Fahy - ST ROSE
Joey Palladino - MARLBORO

John Straley - CBA
15U 9th Grade - Griffin
Coach - Jason Griffin

 

 

 

 

Jaden Oldjohn - HIGHSTOWN

Chris Wyer - OLD BRIDGE

Eric Mapoy - WOODBRIDGE

Brian Day - SAINT JOHN VIANNEY

Jayden Jones - ATLANTIC CITY

Tykim Johnson - ST MARYS ELIZ

Elijah Jones - PLESANTVILLE

Jadin Colins - EDISON (2022)

Sincere Robsinson - ST BENEDICTS

Raul Lugo - UNION CATHOLIC

Christian Piesch - SCOTCH PLAINS

15U 9th Grade - Fagan
Coach - Joe Fagan
Coach - Jesse Ryan

Michael White - CBA
Joe Lardaro - FREEHOLD TWP

Sam Fagan - NEPTUNE

Peter Gamba - OLD BRIDGE

Zack Orrico - FREEHOLD TWP

Everett Cheavers - NEPTUNE

Luke Albrecht - MIDDLETOWN SOUTH

Alex Brown - ST PETERS PREP

Owen Mcpaul - WALL
 

16U 10th Grade - Vogel
Coach - Justin Vogel

Jo Jo Burgos - HUDSON CATHOLIC

Cooper Vogel - HOWELL

James Rapley - ST JOHN VIANNEY

Drew Valentino - CBA

Ryan Knorr - MANALAPAN

Makai Suit - NEPTUNE

Kevin Greene - ST JOHN VIANNEY

Quinn Calabrese - WALL

Sean Young - NEPTUNE

John O'Reilly - DEPAUL CATHOLIC

John Kearney - RIDGEWOOD

16U 10th Grade - Finch
Coach - Ryan Finch
Coach - Lou Delgado

Francisco Paulino - POPE JOHN

Ryan Savoy - LAKEWOOD

Alex Ratner - MARLBORO

RJ Weise - ALLENTOWN

Zephaniah Cordes - LINCOLN

Tre Dinkins- CARDINAL O'HARA (PA)

Najae Hallenbeck - TOMS RIVER NORTH

Zeek Williams - DON BOSCO PREP

Myles Ruth - LINDEN

17U 11th Grade - Woods
Coach - Jim Woods
Coach - Andrew Stein

Kyle McGee - ST MARYS ELIZ

Jalen Freeman - MIDDLE TWP

Marcellus Ross - ST JOES HAMM

Abdallah Saleh - NORTH BERGEN

Josh Cohen - CBA

Marc Dennis - LONG BRANCH

Brad McCabe - MANASQUAN

Connor Deveney - SHAWNEE

Kyle Koob - SHORE

17U 11th Grade - Stein
Coach - Joe Stein Jr
Coach - Joe Stein Sr

Jonathon Delgado -HUDSON CATHOLIC

Vic Konopka - DON BOSCO PREP

Caleb Matthews -  MT ZION PREP (MD)

Dion Herrington - DON BOSCO PREP

Isiah Daniels Porter - TBD

Deshawn Emmanuele - SNYDER

Arion Lewis - SOUTH KENT (CT)

Ryan Conroy - LAWRENCEVILLE PREP  

Myles Ruth - LINDEN (2020)     

For College Coaches looking to obtain additional information please contact Program Director Joe Stein (jstein10682@gmail.com) directlyThank you!

© Copyright 2013

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now