U12/7th Grade Girls
U9/3rd Grade

#

Name

Drew Lener

Ryan Cohen

Jason Mathews

Ronald Richardson

Cade Jacobs

Dylan Kofman

Steven Scimone

Damian Carroll

Arjun Tschand

James Curley

Brayden Klein

James McCarthy

Town

Marlboro

Marlboro

Marlboro

Tinton Falls

Marlboro

Marlboro

Marlboro

Tinton Falls

Marlboro

Tinton Falls

Marlboro

Marlboro

U10/4th Grade (Buck)

​#

Name

Mateo Andrews

Andrew Buck

Tyler Douglas

Harry Lynch

Noah Knauff

Brendan Laughlin

Lucas McEvoy

Mikey Flanagan

Will Surdez

James Hanley

Patrick Brown

Gerald Wiggins

 

Town

Neptune

Tinton Falls

Ocean

Marlboro

Jackson

Shrewsbury

Marlboro

Spring Lake

Colts Neck

Holmdel

Middletown

Tinton Falls

U10/4th Grade (Bazaz)

#

Name

Cooper Laitman

Liam Gajewski

Shane Giamo

Quinn Peters

Donovan Hughes

Kyle Desai

Noah Lazarescu

Colin Torres

Jake Bauer

Eric Crossley

Town

Marlboro

West Long Branch

Wall

Wall

West Long Branch

Tinton Falls

Rumson

Tinton Falls

Tinton Falls

Tinton Falls

U12/6th Grade (Fagan)

#

Name

Sophie Yevchak

Mikayla Andrews

Madison Fagan

Nyasia Mayes

Paige Slaven

Nikki Russo

Alexis Tamburello

Victoria Palladino

Jordan Cheche

Naleh Tinsley

Town

Neptune

Neptune

Wall

Wall

Toms River

Wall

Toms River

Middletown

Wall

Asbury Park

U11/5th Grade (Stein)

#

Name

Corey Miller

Zack Molod

Nat Iannello

Jay Ratner

Aiden Denton

Jack Seidler

Tom Giannone

Michael Calabrese

Andrew Ferguson



Town

Ocean

Marlboro

Hazlet

Marlboro

Tinton Falls

Marlboro

Middletown

Fair Haven

Tinton Falls

Name

James Moore

Zach Orrico

Sam Fagan

Luke Albrecht

Michael White

Everett Cheavers

Patrick Lacey

Owen McPaul

Connor Walsh

Alex Brown

Town

Hamilton

Manalapan

Wall

Middletown

Spring Lake

Neptune

Wall

Wall

Manasquan

Brooklyn NY

U12/6th Grade (Dorsey)

#

Name

Thomas Brown

David Livingston

Chris Kessler

Ben Ryder

Hank Hyduke

Anthony Barthel

Nasir Collins

Xavier Chisolm

Raheim Blueford

Rory Giblin

Rahkim Cooper

Town

Middletown

Fair Haven

Oceanport

Spring Lake

Fair Haven

Manalapan

Neptune

Neptune

Neptune

Manasquan

Neptune

U13/7th Grade (Goldstein)

#

#

Name

Jack Miller

Alex Ratner

Willie Gross

Ryan Knorr

Sean Rossback

James Rapley

Sam Murphy

Nick Kidd

Nick Massato

Jakari Spence

John Beukers

Kyle Rhoden

Town

Ocean

Marlboro

Neptune

Millstone

Ocean

Marlboro

Millstone

Marlboro

Marlboro

Neptune

Matawan

Lakewood

U11/5th Grade (Emery)

#

Name

Luke Chapman

Anthony DiDario

Michael Cardaci

Zack Emery

Dylan Cupo

Dylan Ryder

Thomas Sardo

George Kruse

Brian Tobin

Colin Ackerman

Patrick Murray

Town​

Tinton Falls

Ocean

Holmdel

Ocean

Little Silver

Spring Lake

Holmdel

Spring Lake

Little Silver

Manasquan

Little Silver

 

U13/7th Grade (Wilcox)

#

Name

Brandon Cifone

Ryan Szatkowski

Kevin Caswell

Carson Friedman

Jackson Wilcox

Derek Chan

Douglass Chan

Sebastian Carroll

AJ Disimone

Quinn Calabrese

Amari Jones

 

Town

Marlboro

Manalapan

Spring Lake

Marlboro

Little Silver

Holmdel

Holmdel

Shrewsbury

Marlboro

Wall

Neptune

#

Name

Marc Dennis

Myles Neal

Tommy Bavuso

Ian O'Connor

Matt Ganter

Tommy Smith

Luke Yates

Brian Hill

Jack Hogerty

Chris Marten

Tim Hayes

 

Town

Neptune

Jackson

Rumson

Rumson

Howell

Howell

Ocean

Colts Neck

Metuchen

Hazlet

Hazlet

 

U14/8th Grade (Korellis)
U14/8th Grade (Arlington)

#

Name

Christian Booker

Brad McCabe

Blake Arlington

Santino Harding

Brady Shea

Mark Circilione

Michael Cascaes

Zac Rafano

Xander Korolik

Gavin Mahoney

Blake Kirkland

Alec Lapintsky

Town

Matawan

Manasquan

Ocean

Ocean

Wall

Eatontown

Ocean

South River

Wall

Little Silver

Marlboro

Marlboro

U15/9th Grade
U16/10th Grade

High School

Rutgers Prep

Montgomery

Marlboro

Marlboro

Marlboro

Wildwood Catholic

Monmouth Reg

Jackson Mem

Appoquinimink (DE)

Middletown (DE)

Shore Regional

Name

Jake Needleman

Matt Remsen

PJ Ringel

Daniel Weiss

Matt Dean

Trey Smith

Tyler Hawkins

Andrew Trent

Kyree Perkins

Jeremiah Nmatkusu

Tom Mannino

#

Name

Darius Kinnel

Caleb Fields

Kyle Cardaci

Scotty Fields

Jared Kimbrough

Nick Hohenstein

Alex Mummert

Tyree Morris

Jayvon Jackson

Michael Bartner

Jake Young

Alexander Rice

 

 

#

High School

St Joe's Prep (PA)

Wildwood Catholic

Holmdel

Neptune

Neptune

CBA

Hopewell Valley

Long Branch

Plainfield

Colts Neck

Manasquan

St Anthonys (2019)

U17/11th Grade

Name

Tony Ellington

Peyton Wejnert

Hodari Bazemore

Bryce Lane

Sean Barksdale

Matt Ringel

Devante Cross

Julian Boykins

Saeed Nelson

Goree Venable

Amir Allen

High School

SPI Academy

Southern Regional

Coastal Academy

St Joe's Metuchen

Lakewood

Marlboro

Parkland (PA)

Randolph HS

St Augustines

Coastal Academy

Morris Catholic

#

© Copyright 2013

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now